KONST / Litografier / Färglitografi 12872044
nr 1287 2044
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 154/360, Gröndal. Motivet: 37x50 cm
Kondition: fuktskadad
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:19:13
11/11 15:22:20
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson